Cambly Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Cambly abonelik nasıl iptal edilir? Sizlere bu makalemizde Cambly premium aboneliğinizi nasıl iptal edebileceğinizden bahsedeceğiz.

Günümüzün global dünyasında en gerekli şeylerden biri hatta olmazsa olmazı İngilizcedir. Eğer yabancı diliniz yoksa asla dünyaya açılamazsınız. Çoğu iş sektörü için artık en temel kriter İngilizce bilmektir. İngilizce, okullarda öğrenilemiyor, kurslar ise çoğu insan için bir para tuzağından başka bir şey değil. Bunlar dışında farklı bir eğitim modeli arıyorsanız Cambly size göre. Cambly’de farklı uyruklu İngilizce hocaları ile karşılaşacaksınız. Tüm hepsi sizin için eğitim vermeye hazır. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz. Öğretmenlerle belirli bir süre içinde canlı konuşursunuz, bu konuşma okullardaki gibi teorik şeylerden daha çok gündelik hayattan olur. Bu sayede sürekli olarak pratik yapmış olursunuz. Sizin ilgi alanınıza göre istediğiniz konuda konuşabilirsiniz. Hocaların profilinde ilgi alanları yazmaktadır. Örneğin sinemaya ilgiliyseniz, birinci dili İngilizce olan bir hoca ile filmler hakkında arkadaşınızla konuşuyor gibi konuşabilirsiniz.

Cambly Abonelik İptal Etme

Cambly abonelik iptali, uygulamadan memnun kalmayan insanların sürekli yaptığı bir şey. Cambly aboneliğini iptal eden insan sayısı çok fazla bunun başlıca sebepleri arasında insanların telefonda eğitim alırken sürekli olarak dikkatinin dağılması ve eğitimin verimsiz geçmesi geliyor. Bunun sonucunda da Cambly abonelik iptalleri bir bir gerçekleşiyor. Peki Cambly abonelik iptali nasıl gerçekleştirilir? Tüm ayrıntıları ile liste halinde hazırladık.

  • Cambly.com adresine gidin.
  • Sayfanın en alt kısmındaki Kaynaklar kısmından Destek butonuna basın.
  • Aşağıya inin ve Destek talebi oluştur. Butonuna tıklayın.
  • Yardım istediğiniz konuya Abonelik seçeneğini işaretleyin.
  • E-posta adresinizi yazın.
  • Aboneliğimi sonlandırmak istediğinizi işaretleyin.
  • Konuyu ve açıklamayı girin.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir