Foursquare Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Foursquare hesap silme işlemi nasıl yapılır? Foursquare hesabı silme için izlenilmesi gereken adımları sizler için sıraladık…

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Foursquare 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Kullanıcılarının bulundukları mekanları konum olarak paylaşabildikleri sosyal platform milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda oldukça popüler olan uygulama daha sonraki yıllarda bu popülerliğini yitirmiştir. Birçok kullanıcı kişisel bilgilerini korumak amacıyla uygulamayı kullanmayı bırakmıştır. Nitekim Facebook’ta yaşanan kişisel veri krizinin ardından birçok kullanıcı bilinçlenmiş sosyal medya hesaplarına daha temkinli yaklaşmaya başlamıştır.

Eğer sizlerde kişisel bilgilerinizin gizliliğine önem veriyorsanız uygulamadaki hesabınızı tamamen silebilirsiniz. Foursquare kapatma işlemi için aşağıda yer alan işlemleri takip edebilirsiniz.

“Swarm Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır” Konulu makalemizi okumak için tıklayın!

Foursquare Hesap Silme

Foursquare hesap silme işlemi oldukça kolaydır. Aşağıda yer alan adımları takip ederek hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Foursquare  Silme Linki: https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me

  • Yukarıda yer alan linke tıkladıktan sonra açılan sayfaya hesap bilgilerinizi giriniz.
  • Hesap bilgilerinizi girdikten sonra uygulama size hesabınızı neden silmek istediğinizi soracak.
  • Bu soruya herhangi bir yanıt verin.
  • Bu işlemin ardından sayfanın en alt kısmında bulunan “Delete Account” butonuna tıklayın.

Yukarıda yer alan işlemin ardından hesabınız tamamen silinecektir. Eğer hesabınızda bulunan değerli medya dosyalarınız varsa yedeklemenizi öneririz. Nitekim bu işlemin ardından hesabınız tamamen silinecektir.

Makalemizde yer alan bilgilerle alakalı veya farklı bir konuda sorularınız için aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir