Hakkımızda

Yayın hayatına 2020 yılı ile birlikte başlayan Abonelikler.com web sitesi ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Hayatımızın birçok alanında sahip olduğumuz abonelik, üyelik ve benzeri sözleşmeler hakkında yardımcı olmayı amaçlamıştır. Sahip olduğumuz üyelikler hakkında bilinmeyenleri açıklamayı, kolay kullanım yöntemlerini ve kullanıcı haklarını açıklamayı hedeflemiştir.

Ülkemizde ve tüm dünyada aktif olarak hizmet veren birçok eğlence, iletişim, ulaşım ve finansal firma bulunmaktadır. Bu firmalar müşterilerine abonelik veya üyelik yolu ile hizmet sunmaktadır. Müşteriler abonelik sistemi ile sunulan hizmetlerden faydalanırken zaman zaman sorunlar yaşayabilmektedir. Bu sorunlar neticesinde abonelikleri ile ilgili çeşitli işlemlerde bulunma girişimleri olmaktadır. İşte bu noktada bizler olarak ziyaretçilerimize en detaylı bilgiyi sunmayı amaçlamaktayız.

Amaç

Abonelikler web sitesi ziyaretçilerine abonelikleri ve üyelikleri hakkında her türlü bilgiyi en yalın ve net bir şekilde aktarmayı amaçlamaktadır.

Kapsam

Abonelikler web sitesi, sosyal medya, mobil operatörler, bankacılık, uygulamalar, oyunlar gibi birçok alanda sahip olduğunuz üyelik ve abonelik hesaplarınızla ilgili hukuki haklarınız, kullanım şartlarınız, fırsatlarınız ve üyelik iptal işlemleriniz hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır.

Abonelikler © 2020