Millenicom Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Millenicom abonelik iptali nasıl yapılır? Abonelik iptal işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? İşte tüm detaylar…

Millenicom firması ilk olarak 2004 yılında Türkiye’de alternatif operatör firması olarak hizmet vermeye başlamış bir telekomünikasyon firmasıdır. 2019 yılı ile birlikte Azerbaycan merkezli enerji firması SOCAR tarafından satın alınan firma daha aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2020 yılı itibari ile ülkemizdeki internet sağlayıcıları arasında %3,3 kapasite payı ile en büyük 5. internet sağlayıcı firması haline gelmiştir. Millenicom firması sunduğu farklı internet tarifeleri ve internet hızı ile rakiplerini internet pazarında geçmeyi hedefliyor.

Millenicom internet fırsatları her ne kadar cazip olsa da kullanıcılar farklı internet sağlayıcılarının kampanyalarından faydalanmak veya farklı sebeplerle internet paketlerini iptal ettirmek istemektedirler. Sizlere bu yazımızda aboneliğinizi en kolay yoldan nasıl iptal ettirebileceğinizi anlatacağız. İşte Millenicom abonelik iptali işlemi…

Millenicom Abonelik İptali İşlemleri

Millenicom aboneliğinizi iptal etmek istediğinize dair bir dilekçe kaleme almanız gerekmektedir. Daha son bu dilekçeyi internet sağlayıcınıza faks yolu ile ileterek internet aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Kaleme aldığınız dilekçede;

  • Önlü – arkalı kimlik fotokopiniz,
  • İletişim bilgileriniz,
  • Hizmet veya abonelik numaranız,
  • İnternet hizmetinizi iptal ettirmek istediğinize dair bir beyan,
  • Ve son olarak ıslak imzanız yer almalıdır.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra dilekçenizi 0 (212) 281 82 65 faks numarasına fakslamanız yeterli, bu işlemin ardından 24 saat içerisinde faturalandırma işleminiz ve 7 gün içerisinde de internet hizmetiniz sonlandırılacaktır.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir