Netspeed Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Netspeed abonelik iptali nasıl yapılır? Netspeed internet aboneliğini iptal etmek için yapılması gerekenler sizler için makalemizde!

Netspeed ülkemizde internet hizmeti sağlayıcısı firmalarından bir tanesidir. Türkiye genelinde en büyük 5 internet hizmet sağlayıcısı firmadan bir tanesi olan Netspeed müşterilerine sunduğu yüksek internet hızı ve taahhüt içermeyen paketleri ile ön plana çıkmaktadır. Sunduğu hizmetlere bakıldığında TÜRKNET firması ile benzerlik gösteren firma Türkiye’de ilk taahhüt içermeyen internet paketi hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Firma ADSL ve VDSL olmak üzere iki farklı altyapıda internet hizmeti sunmaktadır. Netspeed internet paketinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Farklı bir yere mi taşınıyorsunuz? İşte adım adım Netspeed abonelik iptali işlemi ve detayları…

Netspeed Abonelik İptali

Netspeed aboneliğinizi iptal ettirmek için internet paketinizi iptal ettirmek istediğinize dair bir dilekçe kaleme alıp Netspeed tarafına göndermeniz gerekmektedir. Dilekçenizde abonelik numaranızın, ıslak imzanızın ve iptal beyanınızın olması gerekmektedir. Dilekçeyi gönderdikten sonraki 24 saat içerisinde işleminiz onaylanacak ve 7 iş günü içerisinde de internet aboneliğiniz tamamen iptal edilecektir. İnternet paketiniz iptal edildikten sonra kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgilendirme mesajı iletilecektir. Netspeed müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında daha detaylı ve doğru bilgi alabilirsiniz.

Netspeed Müşteri Hizmetleri: 0 (850) 800 5 800

Netspeed internet paketleri herhangi bir taahhüt içermediği için sürpriz faturalarla karşılaşma durumunuz bulunmamaktadır.

Hakkında Abonelikler

yorumlayın

  1. netspeed internetim sürekli kesiliyor şikayetçiyim yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir