Papara Kart İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere Papara kart iptal etme işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi adım adım anlatacağız.

Papara, insanların internet üzerinden güvenle alışveriş yapmasına imkan sağlayan PayPal benzeri bir girişimdir. Online cüzdan olarak düşünebileceğimiz Papara sayesinde internet üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilir, dilediğimiz hesaba para transferlerini düşük komisyon oranları ile gerçekleştirebilirsiniz.

PayPal sisteminin Türkiye’den çekilmesinin ardından piyasaya sürülen Papara, kolay kullanımı, sağladığı fırsatları ve avantajları ile birçok banka ve kredi kartından daha ideal olarak görülmektedir. İnternet sitesi üzerinden dakikalar içinde hesabınızı açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra T.C. Kimlik numarası, telefon numarası ve isim soy isim bilgilerini girerek işlem hacminizi 750 TL’den 50 Bin TL’ye kadar çıkarabilmeniz mümkündür. Online başvuru ile Papara kart alarak market ve benzeri alışverişinizi bu kartla yapabilirsiniz.

Papara Kart İptal Etme

Papara kartınızı iptal edebilmek için aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numarasını arayarak hesap kapatma başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden kart iptal etme işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Papara Müşteri Hizmetleri 0 (850) 340 03 40

Papara müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak hizmet vermektedir. İptal işleminiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerine danışmanız gerekmektedir.

Yukarıda yer alan metin bilgilendirme amaçlı kaleme alınmış olup herhangi bir resmiyet içermemektedir. Yaşanacak problemlerden sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bu yazımızda beyan etmekteyiz. Soru, öneri ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızdan bizler ulaşabilirsiniz.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir