Snapchat Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat hesap silme işlemi nasıl yapılır? Bu yazımızda sizlere Snapchat hesap kapatma işleminden bahsedeceğiz.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Snapchat ilk olarak 2011 yılında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir ilgi gören uygulama çok kısa bir sürede milyonlarca kullanıcıya erişmiştir. Kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunu genç ve çocuk yaştaki bireylerin oluşturduğu uygulama geçmiş yıllarda oldukça popüler olsa da zamanla kullanıcıların ilgisi bu uygulamaya azalmıştır.

Snapchat’in popülerliğinin azalmasındaki en büyük etmen kuşkusuz İnstagram olmuştur. Snapchat’e özel olan hikayeler özelliğini alan İnstagram kısa sürede tüm ilgiyi üstünde toplamıştır. Bu hamlenin ardından rakibine sağlam bir karşılık veremeyen Snapchat popülerliğini yitirmiş olsa da hala milyonlarca kullanıcısı ile hizmet vermektedir. Eğer sizlerde uygulamayı tamamen silmek istiyorsanız Snapchat silme işlemini sizlere detaylı olarak anlatıyoruz.

“Google Play Abonelik İptal Etme Nasıl Yapılır?” Konulu makalemiz için tıklayın!

Snapchat Hesap Silme

Snap hesap silme işlemi oldukça kolaydır. Snap hesap silme işlemi için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterlidir.

Snapchat Hesap Silme Linki : https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fdelete_account

  • Yukarıda yer alan linke tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten hemen sonra Snapchat hesabınız silinmiş olacaktır.

Yukarıdaki işlemin ardından hesabınız 30 gün boyunca askıya alınır ve bu sürenin ardından tamamen silinir. Eğer kısa süreliğine Snapchat dondurma işlemi yapacaksanız yine yukarıdaki işlem ile hesabınızı 30 güne kadar dondurabilirsiniz. Ancak dikkat etmelisiniz nitekim 30 gün sürenin ardından hesabınız tamamen silinecektir.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir