Turkcell Superonline Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell firmasının internet hizmeti veren markası Superonline ülkemizde en çok kullanılan internet hizmetlerinden bir tanesidir. Superonline abonelik iptali nasıl yapılır? Bu makalemizde sizlere bu işlem hakkında detay vereceğiz…

Turkcell Superonline grup şirketi resmi olarak 2004 yılında kurulmuş, 2006 yılında Tellcom adı ile hizmet vermeye başlamış, 2009 yılında ise Superonline adını alarak günümüzdeki haline bürünmüştür. Turkcell firmasının grup şirketi olan Superonline kendine ait altyapı ağı ile müşterilerine internet hizmeti sunmaktadır. Ülkemizde kendi altyapına sahip yalnızca iki şirket bulunmaktadır. (Diğer firma Türk Telekom) Superonline özellikle sunduğu fiber internet hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Fiber optik ağ altyapısına sahip olan Superonline bu alanda Türkiye’de öncü firma olmuştur. Her ne kadar öncü bir firma olsa da fiber internet alanında birçok seçenek bulunmaktadır. Birçok internet kullanıcısı yeni kampanyalardan yararlanmak adına internet sağlayıcılarını değiştirebilmektedirler. Peki Turkcell Superonline abonelik iptali nasıl yapılır?

Turkcell Superonline Abonelik İptali

Turkcell Superonline aboneliğinizi iptal etmek için Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri numarasını arayıp aboneliğinizi iptal etme talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (850) 222 1 222

Aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi ilettikten sonra müşteri hizmetleri alınan talebi değerlendirecektir. Bu işlemin ardından aşağıda yer alan evrakları en yakın Turkcell Superonline Kurumsal Çözüm Merkezine iletmeniz gerekmektedir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Abone/müşteri numarası, aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinize dair bir beyan ve ıslak imzanızın bulunduğu iptal dilekçesi

Kurumsal Firmalar İçin

  • Firma yetkilisinin kimlik fotokopisi
  • Firma yetkilisinin imza sirküsü
  • Firma yetkilisinin kaşeli ve imzalı iptal dilekçesi   

Gerekli evrakları kurumsal çözüm merkezine ilettikten sonra 7 iş günü içerisinde internet aboneliğiniz iptal ettirilecektir.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir