Tik Tok Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tik Tok hesap silme işlemi nasıl yapılır? Hesabınızı kapatmanız için gereken tüm detayları adım adım sizler için kaleme aldık.

Dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcısı ile en popüler sosyal platformlardan bir tanesi olan Tik Tok, ülkemizde de gençler tarafından ilgi ile kullanılmaktadır. İçerisindeki içerikler ve kullanım biçimi ile genel olarak toplumda sağlıklı bir platform olarak değerlendirilmeyen platform gençlerin faydasız vakit geçirmesine ve kötü alışkanlıklar edinmesine sebep olabiliyor. Bu sebeple birçok ebeveyn bu konudan rahatsız olarak çocuklarının telefonunda yer alan uygulamayı silmeye başlamıştır.

Google Play Store üzerindeki puanı ile de göze çarpan uygulama birçok kullanıcı tarafından artık silinmeye başlandı. Platform üzerinde 1,6 puana sahip olan uygulama artık birçok kişi tarafından kullanımı bırakılmaya başlandı. Peki Tik Tok hesap kapatma işlemi nasıl yapılır?

Tik Tok Hesap Silme

Tik Tok hesap kapatma işlemi için ilk olarak telefonunuzdan uygulamayı açın ve ardından aşağıda yer alan adımları takip ediniz.

  • Uygulama açıldıktan sonra sağ alt kısımda bulunan “Profil” simgesine tıklayın.
  • Profilinizin sağ üst kısmında bulunan “…” kısmına tıklayın.
  • Açılan menüden “Hesabımı Yönete” tıklayın.
  • Ardından sayfanın en altında bulunan “Hesabı Sil” butonuna tıklayın.
  • Son olarak şifrenizi yazarak işlemi onaylayarak hesabınızı silin.

Tik Tok hesap silme işleminizi bu adımları takip ederek kapatabilirsiniz. Bu işlemin ardından hesabınız ve içerisindeki tüm içerikler sonsuza kadar yok olacaktır.

Hakkında Abonelikler

yorumlayın

  1. Tiktok kullanmayın bence de zaten bilgilerinizi çalıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir