Turkcell Bip Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Turkcell’in uygulaması olan Bip üzerinde hesap silme işlemi nasıl yapılır? İşte Bip hesabınızı silme işlemi için gerekli adımlar…

Bip, Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell tarafından geliştirilmiştir. Anlık mesajlaşma ve konuşma uygulaması olan Bip, birçok özelliği ile kullanıcılarına çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Türkiye genelinde 10 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulama ile görüntülü konuşabilmeniz mümkün. İnternet ağı üzerinden erişim imkanı sağlayan uygulama içeriğindeki özellikleri ile kullanıcılarından tam not almıştır.

Bu yazımızda sizlere Bip uygulamasını ve uygulamada bulunan hesabınızı tamamen nasıl sileceğinizi açıklayacağız. Aşağıda yer alan adımları takip ederek uygulamayı ve hesabınızı tamamen kaldırabilirsiniz. Böylece artık bu uygulama üzerinden rahatsız edilmeyeceksiniz.

Turkcell Bip Hesap Silme

Eğer uygulamayı direkt olarak telefonunuzdan kaldırırsanız hesabınız silinmez. Uygulamayı telefonunuzdan silmeden önce hesap kapatma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak tamamen silebilirsiniz.

  • Hesap silme işlemi için ilk olarak BiP uygulamasını açıyoruz.
  • Ardından ayarlar kısmına geliniz.
  • Ayarlar ekranından “Hesabım” kısmına tıklayın.
  • Bu sayfadan “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklayın.
  • Son adım olarak silme işleminizi “Tamam” butonuna tıklayarak tamamlayın.

Bu adımlardan sonra Bip uygulama silme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Artık hesabınızı sildiğiniz için uygulamayı tamamen telefonunuzdan kaldırabilirsiniz. Telefondan kaldırma işlemi telefonunuzun modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bip hesabınızı sildikten sonra tekrar telefon numaranız ile hesap açabilme imkanınız bulunmaktadır.

-“Turkcell Superonline Abonelik İptali” yazımızı okumak için tıklayın!

-“Turkcell Superbox Abonelik İptal Etme” yazımızı okumak için tıklayın!

Hakkında Abonelikler

yorumlayın

  1. tukcellden şikayetçiyim yardımcı olur musuınuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir