Turkcell Superbox Abonelik İptal Etme

Turkcell, sürekli olarak kullanıcılarına farklı türde hizmetler sunmakta, internet sağlayıcısı olarak Türkiye’de en çok tercih edilen Turkcell, sürekli olarak yeni ve farklı hizmetler çıkartıyor. Bunlardan birisi de Superbox, Turkcell’in çıkardığı farklı bir internet sistemi. Vınn ile benzer olduğu birkaç noktası var. Bulunduğunuz yerdeki internet altyapısından memnun değilseniz hemen bir Turkcell Superbox almanızı tavsiye ediyoruz.

Bu süper kutu sayesinde bulunduğunuz yerde fiber altyapısı olmasa bile yüksek hızlara erişebilen internetin keyfini çıkarabileceksiniz. Nasıl mı? İçinde bulunan sim kart sayesinde. Bu sim kart, interneti baz istasyonlarından alıyor ve böylece fibere ihtiyaç kalmıyor. 4.5G teknolojisi ile özgürce internetin keyfini çıkarabilirsiniz.  Ayrıca Superbox’u dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Gittiğiniz yerde priz olması yeterli ve modem gibi internet bağlantısı için gerekli olan şeylere ihtiyacınız yok. Sürekli seyahat eden ve iş yeri olan müşteriler için harika bir alet.

Superbox Abonelik İptali

   Superbox abonelik iptali hemen olacak bir iş değil. Eğer taahhütünüz varsa cayma bedeli + kullanmadığınız ayları ödemeniz gerekir. Cayma bedeli kullandığınız tarifeye göre değişmektedir. Geleceği düşünmeden atılan imzalar kötü sonuçlara yol açmakta, Turkcell abonelik iptali sözleşmenizde taahhüt varsa ücretsiz olarak gerçekleşmez. Eğer aboneliğiniz sonu erdiyse otomatik olarak yenilecektir, bu durumda Superbox aboneliği sona ermeden bir ay önce

  • En yakın Turkcell Superonline bayisinden

Veya

  • 0850 222 1 222 numarasını arayarak iptal edebilirsiniz.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir