TÜRKNET Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

TÜRKNET, ülkemizdeki en büyük internet sağlayıcı firmalarından bir tanesi olarak görülmektedir. Sizlere bu yazımızda TÜRKNET abonelik iptali nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz!

Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcı firmalarından bir tanesi olan TÜRKNET ilk olarak 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda telefon ve veri hizmetleri sunmaya başlayan telekomünikasyon firması ilerleyen yıllarda kullanıcılarına internet hizmeti vermeye de başlamıştır. Firma kullanıcılarına sunduğu taahhütsüz internet paketleri ile ön plana çıkmaktadır. Sunduğu taahhütsüz internet paketleri ve süper internet hızı ile ülkemizde milyonlarca abonesi bulunmaktadır.

İnternet sağlayıcı firmaları günümüzde bir hayli artış göstermiş ve bu nedenle birçok kullanıcı yeni fırsatlardan yararlanmak adına internet sağlayıcılarını değiştirmek istemektedir. Bu sebeple internet aboneliklerini nasıl iptal edebileceklerini merak etmekte, gerekli şartları araştırmaktadır.

TÜRKNET Abonelik İptali İşlemleri

 TÜRKNET aboneliğinizi iptal ettirmek için aşağıda bulunan işlemleri takip ederek kolaylıkla aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

  • Aboneliğinizi iptal ettirmek için iptal talebinizi barındıran bir dilekçe kaleme almalısınız,
  • Dilekçeye Hizmet/Abone numaranızı,
  • İletişim Bilgilerinizi,
  • Önlü ve arkalı kimlik fotokopinizi,
  • Son olarak ise imzanızı atmanız gerekmektedir.
  • Dilekçeyi kaleme aldıktan sonra 0 (212) 216 55 60 faks numarasına fakslamanız gerekmektedir.

Dilekçe faks yolu ile iletildikten sonraki 24 saatlik süreçte faturalandırmanız durdurulacak ve sonraki 7 gün içerisinde internet hizmetiniz otomatik olarak sonlandırılacak. Bu işlemler tamamlandıktan sonra kayıtlı telefon numaranıza bilgi SMS’i iletilecektir.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir