Twitch Prime Abonelik Nasıl İptal Edilir?

Twitch Prime aboneliği nasıl iptal edilir? Twitch Prime abonelik iptal etme yöntemleri nelerdir? Twitch, insanların canlı yayın yapmasına yarayan bir platformdur. Daha çok bilgisayar oyuncuları tarafından kullanılır.

Oyuncuların canlı turnuvaları daha çok bu platform üzerinden yayınlanır. İzleyiciler de yayıncıya bağış atabilir. Yan tarafta bulunan sohbet odasında konuşabilir. Oyuncular dışında Talk Show yapan farklı işlerle uğraşan insanlar da mevcut. Azımsanmayacak kadar büyük bir kitlesi vardır, 1 milyon izleyiciyi aşan yayınlar, 10binleri geçen aylık kazançların olduğu bu sektöre rağbet her geçen gün giderek artmaktadır. Twitch Prime ise Twitch’in yeni çıkardığı bir sistem. Prime abonelik sistemiyle çalışır, aboneler hey ay oyun içi eşyalar kazanır, takip ettiğiniz kanallardan birinde ücretsiz üyelik kazanırsınız, oyunlarda indirimler kazanırsınız, reklamsız bir platform imkânı sunar. 11$ karşılığında her ay yenilenir.

Twitch Prime Abonelik İptali

Twitch indirimler, ücretsiz kargolar, erken erişimler gibi birçok güzellik sunmasına rağmen insanlar tarafından sürekli Twitch abonelik iptali gerçekleştiriliyor. Twitch abonelik iptali birkaç dakikada halledilebilecek bir işlemdir. Dövizin her geçen gün artmasıyla birlikte Prime abonelik iptali sürekli artmaktadır. Peki Twitch Prime abonelik iptal etme nasıl gerçekleşir? Adım adım anlattık.

Twitch Abonelik İptal Etme:

  • Tarayıcınızdan twitch.tv‘yi açın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Üst sekmeden “Your Account” butonuna tıklayın.
  • Açılan ekranda “End Membership” kısmına tıklayın.
  • Tıkladığınızda size emin olup olmadığınızı soracak.
  • Üyeliğinizi sonra mı yoksa şimdi mi sonlandıracağınızı belirtin.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir