Vodafone Gameland Abonelik İptal Etme

Operatörler, birbirlerinden ilginç servis sağlayıcıları ile kullanıcılarına farklı hizmetler vermeye çalışıyor. Dizi-film izleme platformları, oyun platformları gibi pek çok şey mevcut. Bu sağlayıcıların birçoğu da tarifeye ek oluyor. Vodafone Gameland da bunlardan bir tanesi!

Günümüzde oldukça popüler olan sağlayıcılar arasında Gameland geliyor. Gameland son zamanlarda sıkça karşımıza çıkıyor, peki nedir bu Gameland? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom tüm hatlarda kullanabilirsiniz. Sadece faturalı hatlarda kullanılabilen Gameland servisine üye olmak için aylık 68TL vermelisiniz. Turkcell kullanıcıları için ise 52TL gibi bir fiyatlandırmaları bulunuyor. Gameland, sanal gerçeklik, oyun, video gibi çeşitli hizmetleri olan bir servistir. Bilgisayar, telefon ve tablette kullanabilirsiniz.

Vodafone Gameland İptal Etme

   Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Gameland iptal etme kullanıcılar tarafından sıkça aranıyor. Mağdur sayısı da bir hayli fazla. Şikâyet sitelerinde rastlayabilirsiniz. Böyle bir servise kaydolduğundan haberi olmayan birçok insan var, ay sonu gelen faturayla şok olan insanlar, Gameland iptal etme yollarını araştırıyor. Gameland servisine bir kez üye olduktan sonra iade alma şansınız yoktur. Bu durumda yapacağınız en mantıklı şey bu ayın faturasını ödeyip diğer ay için iptal etmek. Operatörler ise bu durumda yapacak bir şey olmadığını söylüyor. Eğer Gameland’ı iptal etmezseniz her ay düzenli olarak sizden ücret kesecektir, iptal talebinde bulunmanız gerekli. Gameland servisini iptal etmek için

  • Telefonun mesajlar kısmından yeni bir mesaj oluşturun,
  • Aralarında bir boşluk bırakarak İPTAL GAMELAND yazarak 3544’e gönderin,
  • Onay SMS’nin ardından aboneliğiniz iptal olacaktır.

Hakkında Abonelikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir